Home Події

На Тернопільщині назавжди попрощалися одразу з двома дітьми

3333На Тернопільщині сьогодні прощалися одразу з двома дітьми. Обоє покинули цей світ раптово. У міській 21 школі дзвоник востаннє пролунав для 16-річного Івана, який помер напередодні. Попрощались і з четвертокласницею Анастасією з Борщівщини.

Принишклі діти, заплакані вчителі та однокласники. Тернопільська школа номер 21 прощається із одним зі своїх учнів. Нагадаємо, 16-річний одинадцятикласник Іван Черкавський помер напередодні. В школі розповідають: перед першим уроком хлопцю стало погано. На жаль, лікарі допомогти не змогли. Сьогодні шкільний дзвінок для нього пролунав востаннє.

«Молимося за душу нині вже новопреставленого собрата, друга нашого, учня, хорошу, спокійну людину, як кажуть всі. За нашого Іванка. Якраз його так і називали. Високий, гарний, вродливий… Але Господь і таких кличе».

Тим часом у селі Більче-Золоте Борщівського району хоронили четвертокласницю Анастасію Тимків.  До свого дня народження вона не дожила трохи менше двох тижнів – 30-го вересня дівчинці мало виповнитися всього 10. Анастасії стало зле на уроці фізкультури.

ГАЛИНА ОГОРОДНИК, голова Більче-Золотецької сільської ради:

«Її на руки взяли, її перенесли, через дорогу в нас лікарня. Їй надали першу допомогу. Що змогли, те зробили. Проти смерті безсильні».

Провести дівчинку в останню путь прийшли рідні, однокласники, сусіди. Згадують Анастасію як радісну, веселу та спортивну дитину.

ДІАНА КУЧІРА, троюрідна сестра дівчинки:

« Вона любила грати в футбол. Навіть її мама поклала в труну м’яч, щоб вона гралася там… Вона любила танцювати…»

ГАЛИНА ОГОРОДНИК, голова Більче-Золотецької сільської ради:

«Була здорова, займалась спортом, скрізь, на кожному концерті вона була. Вона активна була дівчинка».

Джерело: ІНТБ

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар