Home Події

Із зони АТО на Тернопільщину повернулося десять оперативників

12Десять працівників оперативних служб міліції Тернопільщини повернулися вночі, 24 грудня, додому із зони проведення антитерористичної операції. Впродовж місяця п’ятеро працівників управління боротьби з організованою злочинністю та п’ятеро оперативників карного розшуку несли службу на блокпостах Луганської області, неподалік міста Щастя. Одним з основних завдань хлопців була перевірка документів та автомобілів усіх, хто проїжджав через їхній блокпост.

Тернопільські оперативники тісно співпрацювали з Новоайдарівським райвідділом міліції.
Під час несення служби на сході наші правоохоронці затримали кількох злочинців та одного особливо небезпечного рецидивіста, який знаходився у міждержавному розшуку за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Взяли його неподалік блокпосту і передали місцевим правоохоронцям.

Керівництво Новоайдарівського райвідділу подякувало за роботу і звернулося з проханням до очільників Тернопільської міліції відзначити хлопців за бездоганно проведену роботу.

Хлопці щасливо повернулися додому і безмежно раді з того, що новорічно-різдвяні свята проведуть у колі сім’ї.

Правоохоронці, які під час ротації замінили своїх колег на сході, також готуються до свят і прикрашають з підручного матеріалу свої приміщення та блокпости.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар