Home Самоврядування Медицина

Тернопільські медики у пацієнтів вимагають гроші

diagnostica.com.uaУ кабінеті функціональної діагностики обласної поліклініки лікар вимагає гроші з пацієнтів.

Корупція і хабарництво в лікарнях ТернополяТернополяни розповідають: за обстеження в кабінеті функціональної діагностики обласної поліклініки змушують платити гроші. Лікарка, не соромлячись, називає конкретні суми.

«Незважаючи на Революцію Гідності та військовий конфлікт, який переживає Україна, хабарництва та корупції не поменшало», – кажуть тернополяни.

Крім так званих благодійних внесків, які змушують робити в обласній поліклініці, лікарі у кабінетах вимагають гроші за обстеження.

«В обласній поліклініці мене направили на кардіограму. Медсестра провела це обстеження. До речі, дуже привітна людина. Кардіограму розшифровувала лікарка з кабінету функціональної діагностики. І тут несподіване запитання впевнено прозвучало від лікарки «Десять гривень зможете заплатити?». Інші пацієнти казали, що у них також вимагали гроші. Не винятком були і призовники, які проходять медогляди. Крім того з пацієнтів, які лягають у стаціонар вимагають гроші за оплату аналізів. Проте у відомостях маленькими буквами пише, що це благодійний внесок», – розповів тернополянин Ігор Михайлович. Чоловік попросив не називати його прізвища.

Згадалися слова Святослава Вакарчука: «Чиновник, що бере хабар в час, коли солдати віддають життя за свою землю нічим не кращий, ніж терорист, що стріляє з Граду по мирних жителях».

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Loading...

1 коментар

  1. Про всяк випадок хочу сказати, що л1карям платили завжди. В радянськ1 часи – в 60-70-80-90 роки – завжди платили хоч ск1льки та платили, а тепер в часи повного безладу то 1 сам Бог вел1в. А ви тут прямо н1би з неба впали – ах, беруть хабар1. Не прикидуйтеся на1вними. Вс1 завжди це знали 1 знають. По-друге: не треба л1кар1в 1 чиновникв ставити на одну сходинку: в них р1зн1 життев1 завдання, р1зн1 обовязки. Так що люди можуть розц1нювати плату л1карев1 за його роботу, а чиновник одержуе хабара за те, що поза законом щось вир1шить. От 1 пор1вняйте м1ру вини того 1 1ншого.

Залишити коментар