Операція «Канікули»: міліціонери разом зі службами у справах дітей дбатимуть про цікаве та корисне дозвілля неповнолітніх

unnamedНа території Тернопільщини, як і по всій Україні,  розпочався комплекс профілактичних заходів під назвою «Канікули». Під час проведення операції правоохоронці будуть виявляти осіб, котрі втягують підлітків у протиправну діяльність, попереджуватимуть вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень, перевірятимуть рівень їхнього соціального стану і правового захисту.
Як розповіли у секторі кримінальної міліції у справах дітей Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ, напередодні зимових канікул правоохоронці зустрілися з школярами та провели з ними бесіди  про неприпустимість вчинення правопорушень, дотримання правил дорожнього руху, нагадали основні правила безпечної поведінки, застерегли від користування піротехнічними виробами.
Під час новорічно-різдвяних свят співробітники СКМСД спільно зі службою у справах неповнолітніх та дітей Тернопільської міської ради будуть приділяти значну увагу  профілактичній роботі серед неповнолітніх, займатися організацією цікавого та корисного дозвілля для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та  дітей-переселенців.
Міліціонери стежитимуть за тим, аби підлітки не були втягненні у злочинну діяльність, зайняття жебрацтвом, виявлятимуть факти продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів.
Крім того, правоохоронці будуть відвідувати за місцем проживання неблагополучні сім’ї, які стоять на обліку, та будуть проводити з батьками профілактичні бесіди.
Комплекс оперативно профілактичних заходів «Канікули» триватиме з 25 грудня по 18 січня.

Вам також може сподобатися