За час шкільних канікул міліціонери склали 190 адмінпротоколів

20121221123433На території області завершилися профілактичні заходи «Канікули». Допоки школярі відпочивали, за їхньою безпекою пильно стежили працівники міліції.

Як розповів старший оперуповноважений сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області Володимир Пахолків, під час проведення операції співробітники «дитячої» міліції спільно з іншими підрозділами проводили профілактичні заходи, спрямовані на недопущення злочинних проявів у середовищі неповнолітніх. Як свідчить міліцейська статистика, не усі школярі проводили свій вільний час з користю.

За час шкільних канікул міліціонери склали 190 адміністративних протоколів, з них 61 відносно неповнолітніх, 129 – щодо дорослих осіб.

Зокрема, до адмінвідповідальності притягнуто 29 неповнолітніх, які палили цигарки у заборонених місцях. Міліціонери виявили понад 25 підлітків, які розпивали пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої у заборонених місцях, або перебували у громадських місцях напідпитку. Їм доведеться понести покарання за статтею 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Семеро підлітків вчинили дрібне хуліганство.

Дорослі теж нехтували своїми обов’язками щодо догляду за дітьми. За неналежне виконання батьківських обов’язків складено 73 адміністративних протоколи. Були й такі, хто вгощав неповнолітніх спиртним (виявлено 25 фактів), або ж продавав їм цигарки або пляшки з алкогольними та слабоалкогольними напоями (12 фактів). Міліціонери виявили 2 факти втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність – у Бучацькому та Кременецькому районах.

Хоча канікули завершилися, та співробітники сектору кримінальної міліції у справах дітей і надалі будуть проводити профілактичну роботу серед неповнолітніх.

Вам також може сподобатися