Тернопільські футболісти підлягають мобілізації

02З художніх колективів Тернополя мобілізовуватимуть не більше 30% від складу. Це ж стосується і спортсменів.

Про це сьогодні повідомив військовий комісар області Володимир Катинський, коментуючи паніку в філармонії через те, що  її солістам та музикантам почали приносити повістки.

Нагадаємо, одному співаку повістку вручили безпосередньо перед виходом на сцену. У камерному оркестрі бідкалися, що може бути зведена нанівець вся праця щодо створення професійного колективу та сотні репетицій, якщо музикантів заберуть на службу.

«Паніки не повинно бути, – переконаний Володимир Катинський. – Ми роздали повістки для проходження медичної комісії. Не факт, що люди будуть придатні до військової служби. Це власне і повинна встановити медична комісія. А з числа придатних будемо вибирати не більше 30% згідно із законодавством».

Військовий комісар дав зрозуміти, що під час воєнних дій захист держави є більш пріоритетним завданням, ніж збереження професійних колективів. За його даними, повістки планують вручити і тернопільським футболістам.

«Футбольна команда не має перешкод для того, щоб пройти медичну комісію.  Усі любителі футболу зможуть трохи зачекати. А захист батьківщини чекати не може», – сказав Володимир Катинський.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися