У Тернополі в салоні маршрутного таксі травмувалася жінка
З переломом ноги 2 червня до лікарні бригада екстреної медичної допомоги госпіталізувала жительку обласного центру 1952 року народження. Травми пенсіонерка отримала в маршрутному автобусі. Про нещастя на спецлінію поліції повідомив черговий…