19 та 20 липня у Зарваниці відбудеться традиційна Всеукраїнська та молодіжна прощі

vlcsnap-2014-07-17-16h47m46s8 19 та 20 липня у Марійському духовному центрі, що у Зарваниці, відбудеться традиційна Всеукраїнська та молодіжна прощі. Цього року молитовний похід і Богослужіння приурочені 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля і спрямовані проханнями до Бога за мир і спокій в Україні. Організатори закликають усіх охочих приєднатись до спільної молитви.

Всеукраїнська та молодіжна проща, яка збирає щороку десятки тисяч прочан з України та закордону, відбудеться у Марійському духовному центрі Зарваниця 19-20 липня. До чудотворної ікони Зарваницької Божої матері вирушають паломники, щоб у цей скрутний для України час, коли вороги зазіхають на Українську землю, її цілісність та європейський вибір, спрямовувати молитви за мир і соборність нашої держави.

– Для того, щоб пройшла війна, щоб запанував мир, щоб Україна була ціла, неподільна, ми організовуємо прощу до Зарваниці. Тисячі і тисячі людей буде йти пішки і хочемо випросити в Бога тої ласки для України, – розповідає архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ владика Василь Семенюк.

Проща присвячена 25-й річниці виходу УГКЦ з підпілля і покликана вшанувати мучеників, які постраждали у період переслідування церкви.

– Ця проща є особливо, бо буде ще раз згадувати свідчення мучеників нашої церкви в час переслідування, бо це є період, де засвідчується правдивість церкви, – говорить декан Тернопільський та синкел у справах стратегіїрозвитку УГКЦ у Тернопільсько-Зборівській єпархії отець Віталій Козак.

За різними даними у прощі візьмуть участь десятки тисяч паломників з усієї України.

– Поїздом біля 100 чоловік буде їхати з Донецька. Там, правда, трошки тяжча ситуація. Паломництво буде з Одеси, теж до ста чоловік, Миколаївська область – їдуть два автобуси, з Херсона – два автобуси, з Харкова, Полтави, Чернігова, Києва. Рівне, Луцьк. І вже не говорячи Львів, Тернопіль, Чернівці, – каже владика Василь Семенюк.

З молодими прочанами на площі біля парафіяльного храму Зарваниці уже традиційно зустрінеться Блаженніший Святослав. Опівночі молодь чекає духовний концерт. Зважаючи на ситуацію в Україні цьогоріч його програма буде не розважальною, а духовно-патріотичною.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися